Поставка комп'ютерної техніки в ЦНАП Тереблеченської сільської ради

Сьогодні розпочато поставки комп’ютерної техніки в Центр надання адміністративних послуг Тереблеченської сільської ради в рамках проекту U-LEAD з Європою Підвищення якості якості надання адміністративних послуг населення:

16:51 30.09.2019

Проводиться поточний ремонт вулиці Головної в селі Тереблече

В селі Тереблече проводиться поточний ремонт(ліквідація ямковості) частини вулиці Головної. Дана ділянка дороги сильно постраждала внаслідок повеней 2008 та 2010 років після чого було змито частину дороги та пошкоджено асфальто-бетонне покриття по всій протяжності дороги внаслідок стихійного лиха пересування автомобілів по асфальто-бетонному було ускладнено і рух автомобілів здійснювався по обочині що створювало додаткову небезпеку для пішоходів та велосипедистів в темну пору доби. Для підтримання можливості руху по вулиці проводилось грейдерування дороги. В 2 кварталі 2019 року розпочався капітальний ремонт вулиці Головної було встановлено 1 800 квадратних метрів бруківки. Тепер проводиться ліквідація ямковості на решті вулиці Головної

15:55 27.09.2019

Конкурс для студентів ОТГ

«Розумним Бути Модно» - всеукраїнський конкурс для студентів. За кращі есе переможці отримають грошові гранти на навчання та/або стипендіальне забезпечення! Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року.

14:21 11.09.2019

До уваги всіх мешканців Тереблеченської громади

Шановні мешкані з 9 до 15 вересня 2019 року на території нашої громади плануєтсья пероральна імунізація м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

11:12 09.09.2019

Терміни сплати  ЄСВ: запитували – відповідаємо

Терміни сплати ЄСВ: запитували – відповідаємо

Порядок нарахування та сплати єдиного соціального внеску регламентується Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями). На його виконання розроблено та затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015року №449 Інструкцію.

16:49 24.04.2019

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК –  2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

ТЕРМІН ПОДАЧІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ЗА 2018 РІК – 2 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

Якщо фізична особа, яка не зареєстрована підприємцем, отримувала у 2018 році доходи, крім заробітної плати за основним місцем роботи, вона зобовязана задекларувати свої доходи та надати податкову декларацію в органи ДФС за місцем реєстрації.

16:49 24.04.2019

Увага, конкурс!

ЧИ ПРИЄМНО ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ ТА ІНВЕСТУВАТИ В ГРОМАДУ-НЕЧУПАРУ? Відповідь очевидна.

09:31 22.04.2019