Тереблеченська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Про сільський бюджет на 2017рік

 

УКРАЇНА

Тереблеченська сільська рада

Глибоцького району, Чернівецької області

60435 Чернівецька область, Глибоцький район, село Тереблече, вул.. Головна, 10а, тел..,3-43-92

sil_radatereblece@ukr.net

________________________________________________________________________

XV СЕСІЯ  VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №153-15/16

24 грудня  2016 року

с. Тереблече

 

Про сільський  бюджет на 2017 рік

 

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України та  враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради від 24 грудня  2016 року сільська рада

   ВИРІШИЛА:

1. Установити загальний обсяг доходів сільського  бюджету на 2017 рік у сумі 24 452 350 грн., у тому числі відповідно до показників міжбюджетних трансфертів на 2017 рік обсяг базової дотації у сумі 2 923 700 грн., додаткової дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 1 543 300 грн., освітньої субвенції в сумі 8 148 600 грн., медичної субвенції в сумі 3 950 200 0 грн.,

 Обсяг   доходів  загального  фонду   бюджету  визначити  у  сумі  24 289 600 грн., спеціального фонду бюджету – 162 750  грн. ( додаток 1).

2. Затвердити  загальний обсяг видатків сільського  бюджету на 2016 рік у сумі 24 452 350  грн., в тому числі загального фонду – 24 289 600 грн. та спеціального фонду – 162 750  грн. (додаток №2).  

3.  Установити розмір оборотного касового залишку районного бюджету у сумі 40 000 гривень .

4. Затвердити розподіл міжбюджетних трансфертів на 2017 рік в сумі 2 215 000  грн. (додаток №3).

5. Затвердити перелік бюджетних установ, які в 2017 році будуть фінансуватися із  бюджету Тереблеченської сільської об’єднаної територіальної  громади ( додаток4).

6. Затвердити такий перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за економічною структурою та за видами видатків:

- оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);

- нарахування на заробітну плату (код 2120);

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

- забезпечення продуктами харчування (код 2230);

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

- трансферти населенню (код 2730);

- трансферти місцевим бюджетам (код 2620).

7. З метою дотримання збалансованості сільського бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до сільського бюджету.

8. Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати виконкому  сільської ради  у міжсесійний період  збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частин сільського о бюджету в разі збільшення (зменшення) об’єднаній територіальній громаді  обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, здійснювати їх розподіл (перерозподіл)  за погодженням з постійною комісією сільської  ради з питань з питань фінансів та бюджету з подальшим затвердженням на сесії  сільської  ради (п.7 статті 108 Бюджетного кодексу України).

 

9. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові Тереблеченської сільської ради Саці Валерію Федоровичу отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

10. Дозволити виконкому сільської ради (п.7 статті 23 Бюджетного кодексу України)  в процесі виконання сільського бюджету (щодо кодів економічної класифікації) здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі по загальному та спеціальному фондах в межах їх загального обсягу.

 11. У межах загального обсягу бюджетних призначень сільської  ради  перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів із бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами) здійснювати за рішенням виконкому сільської ради  за   погодженим з комісією сільської ради з питань фінансів та бюджету. (п.8 статті 23  Бюджетного кодексу України).

 При цьому забороняється без внесення змін до відповідного рішення сесії районної ради  збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах на:

  • оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;
  • видатки,  пов’язані з функціонуванням органів державної влади, за рахунок зменшення інших видатків.

 12. Розпорядникам коштів, які фінансуються з сільського  бюджету:

- передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2017 рік в повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру  мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених виплат;

- установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених на 2017 рік;

- забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань на 2017 рік.

  13. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород,  матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ і організацій в кошторисах доходів і видатків.

Установити, що розпорядники коштів сільського бюджету мають право приймати зобов’язання по загальному фонду на здійснення видатків або платежів тільки в межах бюджетних асигнувань, затверджених їм на 2017 рік.

14. Установити що планування та виконання сільського  бюджету із 2017 року здійснюється за програмно-цільовим методом.

15. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2017 рік, до доходів належать надходження, визначені у частині першій статті 64  Бюджетного кодексу України.

 16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.

17. Установити, що у 2017 році господарські організації районної комунальної власності провадять відрахування до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 2016 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році у строки, встановлені для сплати податкового зобов’язання та згідно з порядком, затвердженим  рішенням районної ради  від 15 липня 2011 року  №125-5/11 „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду сільського  бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.

18. Додатки № 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 19. Рішення сесії сільської  ради “Про сільський бюджет на 2017 рік” набуває чинності з 1 січня 2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.

20. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.

 

Тереблеченський сільський голова                             Сака В.Ф.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь