Дата: від до Скинути

7 громад Чернівецької області стали переможцями конкурсу щодо формування Центрів надання адмінпослуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

1 липня розпочався 2-й раунд подання заявок на участь в Фазі впровадження покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». В першому раунді відбору, розпочатого 1 березня 2018 року, взяли участь 11 громад Буковини; 7 з них пройшли попередній етап відбору: Мамаївська, Кострижівська, Сторожинецька, Тереблеченська, Вашківецька Вижницького р-ну, Вашковецька Сокирянського р-ну, та Усть-Путильська ОТГ.  Ці громади мають можливість отримати обладнання та меблі для облаштування Центрів надання адміністративних послуг, а також провести навчання персоналу ЦНАПів.

09:06 18.07.2018

Навчались кращому у сусідів

14-16 червня 2018 року  за підтримки програми «U-LEAD з Європою» відбулась навчальна поїздка в Львівську область.

22:04 19.06.2018

Голос жінки має силу

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

11:08 07.06.2018

ВЧИЛИСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету.

20:51 18.03.2018

Об’єднані громади Буковини отримають від ЄС 587 тис. євро для підтримки економічного розвитку

Десять об’єднаних громад Чернівецької області мають змогу отримати кошти Європейського Союзу на створення мережі підтримки бізнесу, формування кооперативів, підвищення фахового рівня представників малого бізнесу. Це стало можливим завдяки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», який презентували асоціація органів місцевого самоврядування  Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» та об’єднані громади – члени асоціації 8 лютого 2018 року у Чернівцях. Проект фінансується Європейським Союзом в межах ініціативи «Мери за економічне зростання».

14:27 08.02.2018

Відбулось навчання для старост (фотозвіт)

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Тереблеченську громаду представляв староста с.Нижні Синівці Дучук Іван Дмитрович.

10:29 22.06.2017

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла!

В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

12:30 21.06.2017