A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тереблеченська громада
Чернівецька область, Глибоцький район

Новини

Тиждень безпеки в Тереблеченській громаді

З 18 по 22 листопада 2019 року  в  Нижньосиньовецькому  ДНЗ пройшов  «Тиждень безпеки дитини».   Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було:

10:54 27.11.2019

Відкриття ЦНАПу в селі Тереблече

        Вчора в нас було було відкрито ЦНАП. Тут ви зможете отримати понад 100 видів адміністративних послуг, а з часом в громаді можна буде отримати паспрот громадянина України та закордонний паспорт. В березні 2018 року було підготовано проекту заявку на створення ЦНАПу в співпраці з програмою "U-LEAD з Європою" одночасно з цим було також подано проектну заявку на інфраструктурну субвенцію для проведення ремонтних робіт в приміщенні майбунього ЦНАПу         В серпні 2018 року було отримано технічне завдання від організації "U-LEAD з Європою", а вже через рік в було підписано трьохсторонні угоди на поставку меблів, комп'ютерної техніки та інформаційних матеріалів в результаті чого були отримані меблі та комп'ютерна техніка для 5 робочих місць в громаді         Глобальним результатами реалізації даного проекту є наближення адміністративних послуг до мешканців Тереблеченської ОТГ         Тереблеченська сільська рада вдячна всім, хто доклав зусиль до створення ЦНАПу, а також дякуємо всім хто прийшов на відкриття

14:48 25.11.2019

Поставка комп'ютерної техніки в ЦНАП Тереблеченської сільської ради

Сьогодні розпочато поставки комп’ютерної техніки в Центр надання адміністративних послуг Тереблеченської сільської ради в рамках проекту U-LEAD з Європою Підвищення якості якості надання адміністративних послуг населення:

16:51 30.09.2019

Проводиться поточний ремонт вулиці Головної в селі Тереблече

В селі Тереблече проводиться поточний ремонт(ліквідація ямковості) частини вулиці Головної. Дана ділянка дороги сильно постраждала внаслідок повеней 2008 та 2010 років після чого було змито частину дороги та пошкоджено асфальто-бетонне покриття по всій протяжності дороги внаслідок стихійного лиха пересування автомобілів по асфальто-бетонному було ускладнено і рух автомобілів здійснювався по обочині що створювало додаткову небезпеку для пішоходів та велосипедистів в темну пору доби. Для підтримання можливості руху по вулиці проводилось грейдерування дороги. В 2 кварталі 2019 року розпочався капітальний ремонт вулиці Головної було встановлено 1 800 квадратних метрів бруківки. Тепер проводиться ліквідація ямковості на решті вулиці Головної

15:55 27.09.2019

Конкурс для студентів ОТГ

«Розумним Бути Модно» - всеукраїнський конкурс для студентів. За кращі есе переможці отримають грошові гранти на навчання та/або стипендіальне забезпечення! Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року.

14:21 11.09.2019

До уваги всіх мешканців Тереблеченської громади

Шановні мешкані з 9 до 15 вересня 2019 року на території нашої громади плануєтсья пероральна імунізація м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною проти сказу з літаків.

11:12 09.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора