2018

Капітальний ремонт фасаду та заміна даху Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів румунською формою навчання

В рамках реформування шкіл по всій Україні та приведення шкіл  до норм нового освітнього простору в Тереблеченській громаді освітні заклади переформатовуються зі старих сірих радянських будівель в сучасні яскраві заклади освіти де в центрі уваги учень та розкриття його потенціалу. Саме цим і займаються в кожній школі громади. В 2018 році було приведено до норм нового освітнього простору три школи Тереблеченська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Тереблеченська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Горбівецька ЗОШ І-ІІ ступенів.

13:52 13.09.2018

Капітальний ремонт фойє, коридору та двох класів в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

12:43 13.09.2018

Капітальний ремонт приміщення для влаштування ЦНАПу по вулиці Головній 11, в селі Тереблече, Глибоцького району, Чернівецької області

Перед сільською радою стоїть мета—підвищити рівень надання адміністративних послуг мешканцям, цього можна досягти шляхом створення Центру надання адміністративних послуг. Проектом передбачається капітальний ремонт внутрішніх приміщень, заміна електричної проводки, заміна трубопроводів, влаштування нових дверей, умивальника та унітазу.

10:18 13.09.2018

Капітальнй ремонт фасаду будівлі Тереблеченського ДНЗ в селі Тереблече Глибоцького району Черінвецької області

В 2018 році капітально відремонтований дитячий садок в селі Тереблече . Будівля садочку являє собою двохповерхову споруду площею близько 500 метрів квадратних де навчаються 100 дітей не тільки з села Тереблече а й Горбівці. Садок розташований в центрі села  до ремонту садок був звичайною сірою будівлею зі старим фасадом, зношеною системою опалення та потребував ремонту.

17:40 12.09.2018