Повернення дитини батькам.

8 вересня 2022 року за сприяння служби у справах дітей Тереблеченської сільської ради, малолітню дитину Сян Їфей 21 грудня 2021 року народження, було повернуто в сім'ю рідних батьків громадян Китайської Народної Республіки Цзі Яцзюань та Сян Цзюнь.

12:01 13.09.2022

В Тереблеченській громаді відбулось Свято Першого Дзвоника

Щорічно 1 вересня у перший день осені всі школярі та студенти а також їхні батьки та вчителі відзначають День Знань. Нажаль у 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитись. В Тереблеченській громаді всі 5 заклалів освіти відчинили свої двері для школярів. До навчання приступили  624 дитини. Навчання цьогоріч відбуватиметься в змішаній формі.

11:38 02.09.2022

Вшанування пам'яті Героїв

У День Незалежності України працівники Тереблеченської сільської ради вшанували пам'ять захисників нашої держави які загинули під час російсько-української війни. Працівники Тереблеченської сільської ради урочисто поклали квіти до могили загиблого захисника Шови Андрія Васильовича та до пам'ятників загиблих воїнів АТО Анадимба Володимира Борисовича і Василаша Іллі Євгеновича.

16:54 24.08.2022

Допомога для ВПО

Тереблеченською сільською радою спільно з БФ "Право на захист" та Агенцією розвитку громад Буковини нада гуманітарна допомога для громадян які були змушені покинути свої місця проживання через агресію Російської Федерації проти України.

09:56 22.08.2022