Капітальний ремонт фойє, коридору та двох класів в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Дата: 13.09.2018 12:43

В рамках реформування шкіл по всій Україні та приведення шкіл  до норм нового освітнього простору в Тереблеченській громаді освітні заклади переформатовуються зі старих сірих радянських будівель в сучасні яскраві заклади освіти де в центрі уваги учень та розкриття його потенціалу. Саме цим і займаються в кожній школі громади. В 2018 році було приведено до норм нового освітнього простору три школи Тереблеченська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Тереблеченська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Горбівецька ЗОШ І-ІІ ступенів.

В Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів капітально відремонтовано фойє школи, коридор 1 поверху, два приміщення перших класів також для даних приміщень закупили: принтер, копір, сканер, ламінатор, ноутбук, телевізор дана техніка є необхідною для ефективного навчання дітей в 21 столітті також були закуплені нові парти, столи, дошки та шафи.

З ремонтних робіт було проведено ремонт стін та приведення їх до норм освітнього простору, ремонт стелі та встановлення нової стелі «Армстронг», ремонт стін, стелі та заміна підлоги в двох класах також приведення цих класів до норм нового освітнього простору.