Повернення дитини батькам.

Дата: 13.09.2022 12:01

8 вересня 2022 року за сприяння служби у справах дітей Тереблеченської сільської ради, малолітню дитину Сян Їфей 21 грудня 2021 року народження, було повернуто в сім'ю рідних батьків громадян Китайської Народної Республіки Цзі Яцзюань та Сян Цзюнь.

Нагадуєм що 14 березня двоє громадян Китаю, які являлись студентами одного зі столичних вишів, намагалися незаконно переправити до Румунії двох дівчаток віком до трьох місяців.Прикордонники затримали їх на пункті прикордонного пропуску "Порубне" у Чернівецькій області.При собі громадяни КНР не мали документів, які б підтверджували законність вивозу немовлят за кордон. За попередніми даними, немовлята народилися у грудні 2021 року в одному з пологових будинків міста Києва. А громадянам КНР – студентам одного з київських університетів дітей, народжених від сурогатних мам, передала волонтерська організація для доставлення до Румунії начебто на прохання знайомих з Китаю. Наразі доля іншої дівчинки вирішується.