A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тереблеченська громада
Чернівецька область, Глибоцький район

Довезення медичних працівників в умовах надзвичайної ситуації

Дата: 30.03.2020 11:49
Кількість переглядів: 36

Шановні мешканці Тереблеченської об'єднаної територіальної громади. У зв'язку із впровадженням на території України надзвичайної ситуації та згідно з рішенням комісії ТЕБ та НС Чернівецької ОДА було відмінено рух рейсових автобусів які сполучали обласний центр та інші населені пункти області. Дані дії спрямовані на зменшення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території області, в результаті таких заходів медичні працівники які працюють в лікарських установах Чернівців та Глибокої  залишились без можливості доїзду до місця роботи.
Тереблеченська сільська рада підтримує медиків та всіх інших, хто зараз бореться з коронавірусом COVID-19 та його поширенням. На період здійснення обмежувальних заходів руху маршрутних транспортних засобів медичні працівники які проживають  в селах: Тереблече, Горбівці, Нижні та Верхні Синівці та працюють в лікарських установах області та району будуть забезпечені довозом до місця роботи який організовує Тереблеченська сільська рада.


Даний автобус буде перевозити виключно працівників медичних установ за пред'явленням спеціальної перепустки. Інших осіб автобус перевозити не буде, просимо мешканців віднестись з розумінням до таких заходів

?
Графік руху автобусу:
6:00 виїзд з Синівців, проїзд через Горбівці та Тереблече
9:40 виїзд з Чернівців


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора