Тереблеченська громада

Зустріч керівництва громади з представниками ОБСЕ

Дата: 14.02.2020 12:11

Минулого тижня, в Тереблеченській сільській раді відбулась зустріч керівництва громади з представниками Організації з безпеки та співробітництва в Європі(ОБСЄ), які відвідали нашу громаду з ознайомчим візитом.

В ході якого була проведена зустріч з головою Тереблеченської сільської ради та старостою сіл Нижні та Верхні Синівці були обговорені питання місцевого розвитку в результаті об'єднання сіл в громаду, безпека мешканців в умовах збройного конфлікту на Сході України та можливі ризики економічного розвитку.

Візит тривав 3 дні, за цей час представники ОБСЄ ознайомились з результатами розвитку громади та реалізованими проектами. В результаті візиту— представники ОБСЄ високо оцінили результати розвитку громади з початку децентралізації