Тереблеченська громада

Проведення ремонтних робіт в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів Тереблеченської сільської ради

Дата: 26.09.2019 17:03

В результаті виконання робіт було розібрано старе покриття хвилястих азбестоцементних листів та влаштована покрівля з металопрофілю, встановлені снігоутримувачі, гідробарєр, улаштування нових водостічних труб, влаштування з листової сталі поясків, сандриків та підвіконних відливів. В результаті проведених робіт було замінено 542 квадратних метра покрівлі, зупинено руйнування лат на яких була встановлена стара покрівля, зменшення втрат тепла через покрівлю.