Тереблеченська громада

Проведення ремонтних робіт в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів Тереблеченської сільської ради

Дата: 26.09.2019 17:03

В результаті виконання робіт було розібрано старе покриття хвилястих азбестоцементних листів та влаштована покрівля з металопрофілю, встановлені снігоутримувачі, гідробарєр, улаштування нових водостічних труб, влаштування з листової сталі поясків, сандриків та підвіконних відливів. В результаті проведених робіт було замінено 542 квадратних метра покрівлі, зупинено руйнування лат на яких була встановлена стара покрівля, зменшення втрат тепла через покрівлю.

Капітальний ремонт будівлі Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в селі Тереблече Глибоцького району Чернівецької області

Було проведено заміну старих вікон на нові, встановлення нової електропроводки, влаштування нової підлоги з дошок та заміна лаг, шпаклювання та фарбування стін та стель, заміна частини світильників. В результаті проведених робіт було покращено умови навчання учнів та роботи викладачів, приведення частини приміщень школи до норм Нової Української школи, встановлено нові меблі(шафи, антресолі, учительський стіл).