Тереблеченська громада

Капітальний ремонт будівель Горбівецької ЗОШ І-ІІ ст. в селі Горбівці Глибоцького району Чернівецької області

Дата: 26.09.2019 15:58

В 2019 році в даній школі було проведено заміну старих дверей та вікон на пластикові, утеплення фасаду плитами 30, 50, 100, 150 мм, встановлення нових водостічних труб, утеплення перекриттів мінеральною ватою, ремонт стін. В результаті проведених робіт було утеплено фасад будівлі мінеральними плитами, перекриття і дах мінеральною ватою, за рахунок чого було підвищено середню температуру в навчальних класах, знижено втрати тепла через стіни та горище, зменшення витрат на опалення в опалювальний період.

Також в цьому році для школярів загальноосвітньої школи в селі Горбівці було закуплено дитячий майданчик щоб діти могли проводити там свій вільний час