Спортивний майданчик в селі Тереблече

Дата: 12.09.2017 14:58

Об’єднавшись в 2016 році 4 села Тереблече, Горбівці, Нижні та Верхні Синівці утворилась Тереблеченська громада з центром в селі Тереблече.

Вже на початку 2017 року Тереблеченська громада отримала кошти на перші розвиткові проекти. Першим розвитковим проектом громади стало будівництво спортивного майданчика в селі Тереблече поруч з Тереблеченською загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів. Дана школа розташована в центрі села поруч з церквою, костьолом, сільським будинком культури в ній навчається понад 140 дітей. Будівництво даного майданчика стало можливим за рахунок об’єднання 4 сіл в одну громаду.

Будівництво спортивного майданчика було виконано в рамках Державного фонду регіонального розвитку  з будівництва спортивних майданчиків в сільській місцевості.

В межах будівництва спортивного майданчика було викопано котлован для влаштування спеціально основи з  піску, гравію та щебня різних фракцій, залиття бетонної основи під штучне покриття, засипання штучної трави кварцовим піском та резиновою крихтою. Встановлення 4-х метрового огородження з сітки, штучного освітлення та трибун. Будівництво переодягалок та туалету

Будівництво  коштувало 1499,333 тисячі гривень, 149,933 гривень сільська рада надала як співфінансування

Фото без опису     Фото без описуФото без опису