"Не танцюймо на граблях", - в Чернівецькому ЦРМС стартувала Школа управління проектами

Дата: 23.07.2018 09:54

Фото без опису

В Чернівецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування розпочалась «Школа управління проектним циклом». В одній залі зібрались майже два десятки працівників об’єднаних громад, котрі вже мають досвід написання та впровадження проектів розвитку. Сама школа складається з трьох етапів. Сьогодні навчання стосувалось групового аналізу дерева проблем, вміння будувати логічну матрицю та визначати показники результативності. Впродовж тренінгу присутні мали поряд з теоретичною інформацією багато практичних завдань, які виконували переважно в групах.

Фото без опису

Наступний етап відбудеться вже у вересні під час якого представники ОТГ вчитимуться «не танцювати на граблях», як сказав тренер школи Олексій Грушко. Окрім цього буде також йти мова про інвестиційний менеджмент та маркетинг територій. Заключний етап школи заплановано на жовтень, який стосуватиметься тем сільськогосподарської кооперації та такого інструменту як приватно-державне партнерство. «Даний тренінг і школа за своїм рівнем передбачені для тих, хто вже має досвід написання проектів. Тобто ми прагнемо вивести наші громади та їхніх працівників вже на новий рівень управління проектним циклом. В цій залі абсолютна більшість працівників ОТГ мають від 10 до 50 написаних проектів. Зараз ми спільно робимо крок на вищу сходинку вмінь та навичок, що стосуються проектного менеджменту», - зазначив Олексій Грушко, радник з регіонального розвитку Чернівецького ЦРМС, що створений за підтримки Програми U-LEAD.  До вересня же представники громад мають домашнє завдання – це прочитати дві книги: практичний посібник по управлінню проектами та працю Джека Траута «Сила простоти».