Тереблеченька громада

В Одесі триває тренінг з проектного менеджменту та підготовки проектних заявок

Дата: 04.04.2017 12:08

В Одесі триває тренінг з проектного менеджменту та підготовки проектних заявок в рамках європейських проектів.

В рамках співробіництва Чернівецького та Одеського підрозділів Центру розвитку місцевого самоврядування директор Чернівецького підрозділу ЦРМС Тетяна Татарчук ділиться досвідом буковинських ОТГ у впровадженні проектів місцевого розвитку, спільно з представниками ОТГ Одещини розробляє моделі майбутніх проектів. Проблематика, яка хвилює наші громади- дуже ідентична: це неякісна питна вода, відсутність енергоефектвиних технологій, поганий стан доріг, стихійні сміттєзвалища, неорганізоване дозвілля для молоді тощо. Багато з них можна буде вирішувати через участь у Операційній програмі "Румунія - Україна", конкурсний старт якої очікують давно як Чернівецька так і Одеська області, а також Дунайській транснаціональній програмі INTERREG, де 2-й конкурс проектів має розпочатися в травні. З таким прицілом і працюємо. На додачу в травні в Чернівцях буде проведено Партнерський форум, де потенційні подавачі зможть знайти партнерів з Румунії для майбутніх проектів. А ще - учасники зрозуміли необхідність включення до штату працівників ОТГ хоча в одного спеціаліста з проектного менеджменту, як зробили і наші, буковинські громади. Велика подяка Юлії Молодожен - директору Одеського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування та південно-західному хабу програми U-LEAD з Європою за гарну організацію заходу.